Back to Top

+420 724 253 266

Gamlin cup 2017

12. 08. 2017
Jan Přikryl
0

Ve dnech 12. a 13. srpna 2017 proběhl v Chocni 8. ročník Gamlin cupu družstev. 

 

Vítězem v boji 22 družstev se stali Maséři Hradec Králové, po jednom s nejdramatičtějčích průběhů soutěže v historii, když po sobotních družstvech vedli Barbaři Sedlec, po párech kde ve finále skončili oba páry Mustungu Brno se tito dostali do vedení, aby v závěrečném turnaji jednotlivců obsazením obou finálových míst a jedním čvrtfinále, oba týmy předstihli právě Maséři.

 

První tři družstva si rozdělila 28 000 Kč, přičemž vítěz bere 14 000 Kč.

 

Poděkování zaslouží Michal Ondo, Míra Mňuk  a Aleš Kužmna za skvělou přípravu turnaje.

 

Turnaj je otevřený pro všechny hráče. Hraje se systémem WDF World Cupu ve dvou dnech (sčítají se body ze všech tří soutěží), v sobotu družstva, v neděli páry a jednotlivci.

Nasazená družstva:

1. Barbaři Sedlec
2. Badgers Kostelec nad Orlicí
3. Predators Opava
4. South Arrows

 

Výsledky:

Skupina A

1. Mustang Brno 4 body

2. Maséři Hradec Králové 3 body

3. Badgers 1 bod

4. ATK 1 bod

5. DC Podbeskidzie (POL) 1 bod

 

Maséři - Podbeskidzie 9:1

Mustang - Badgers 9:2

Mustang - ATK 9:1

Badgers - Podbeskidzie 9:2

Mustang - Podbeskidzie 9:1

Maséři - ATK 9:1

Badgers - ATK 8:9

Maséři - Mustang 5:9

ATK - Podbeskidzie 6:9

Badgers - Maséři 3:9

 

Skupina B

1. London Darts Army 5 bodů

2. Predators Opava 4 body

3. Los Magoros 2 body

4. Bombarďáci 2 body

5. 58-100 Swidnica (POL) 2 body

6. DC Renegades 0 bodů

 

Bombarďáci - Los Magoros 9:8

Swidnica - DC Renegades 9:4

London Darts Army - Predators 9:8

London Darts Army - Swidnica 9:8

Los Magoros - DC Renegades 9:7

Predators - Bombarďáci 9:3

Bombarďáci - London Darts Army 5:9

DC Renegades - Predators 1:9

Swidnica - Los Magoros 6:9

London Darts Army - Los Magoros 9:5

Predators - Swidnica 9:2

Bombarďáci - DC Renegades 9:3

DC Renegades - London Darts Army 1:9

Swidnica - Bombarďáci 9:8

Los Magoros - Predators 8:9

 

Skupina C

1. Tři mušketýři s Klikou 4 body

2. South Arrows 4 body

3. Jelenia Góra 1 (POL) 2 body

4. The Roche Boys 2 body

5. Remix (SVK) 2 body

6. Rychlé šípy 1 bod

 

 

Mušketýři - Rychlé šípy 9:4

South Arrows - Roche Boys 9:6

Jelenia Góra 1 - Remix 9:8

Roche Boys - Jelenia Góra 1  8:9

Rychlé šípy - Remix 6:9

South Arrows  - Mušketýři 8:9

Mušketýři - Roche Boys 9:4

Remix - South Arrows 3:9

Jelenia Góra 1  - Rychlé šípy 8:9

Roche Boys - Rychlé šípy 9:4

South Arrows - Jelenia Góra 1 9:4

Mušketýři - Remix 8:9

Remix - Roche Boys 3:9

Jelenia Góra 1 - Mušketýři 5:9

Rychlé šípy - South Arrows 1:9

 

Skupina D

1. Barbaři Sedlec 4 body

2. ŠK Slezská 3 body

3. Barbaři Legends 2 body

4. Defect Croo 1 bod

5. Jelenia Góra 2 (POL) 0 bodů

 

 

Barbaři Sedlec - Barbaři Legends 9:2

Defect Croo - Jelenia Góra 2 9:2

Barbaři Sedlec - Defect Croo 9:3

Barbaři Legends - ŠK Slezská 8:9

Jelenia Góra 2 - ŠK Slezská 0:9

Barbaři Legends - Defect Croo 9:7

Barbaři Sedlec - Jelenia Góra 2 9:1

Defect Croo - ŠK Slezská 5:9

Barbaři Legends - Jelenia Góra 2 9:6

Barbaři Sedlec - ŠK Slezská 9:3

 

Čtvrtfinále:

Mustang Brno - Predators Opava 9:6

South Arrows - Barbaři Sedlec 5:9

Tři mušketýři s Klikou - ŠK Slezská 9:5

Maséři Hradec Králové - London Darts Army 9:4

 

Semifinále:

Mustang Brno -  Barbaři Sedlec 4:9

Tři mušketýři s Klikou - Maséři Hradec Králové 2:9

Finále:

Barbaři Sedlec - Maséři Hradec Králové 9:2

 

Páry:

Kompletní výsledky párů

Jednotlivci:

Kompletní výsledky jednotlivců

Celkové pořadí:

Po 1. dnu

1 Barbaři Sedlec 70
2 Maséři Hradec Králové 43
3 Mustang Brno 29
4 Tři mušketýři s Klikou 29
5 London darts Army 18
6 Predators Opava 16
7 South Arrows 16
8 ŠK Slezská 15
9 58-100 Świdnica (POL) 7
10 Defect Croo 6
11 ATK 6
12 Jelenia Góra 2 (POL) 5
13 The Roche Boys 2
14 Jelenia Góra 1 (POL) 2
15 Barbaři Legends 2
16 Remix (SVK) 2
17 Bombarďáci 2
18 Los Magoros 2
19 DC Podbeskidzie (POL) 1
20 The Badgers (Kostelec n. O.) 1
21 Rychlé Šípy​ 1
22 DC Renegades 0

Celkově po všech soutěžích:

1 Maséři Hradec Králové 123
2 Barbaři Sedlec 116
3 Mustang Brno 114
4 Tři mušketýři s Klikou 55
5 The Roche Boys 51
6 London darts Army 40
7 The Badgers (Kostelec n. O.) 31
8 South Arrows 31
9 ŠK Slezská 31
10 Predators Opava 28
11 Defect Croo 27
12 58-100 Świdnica (POL) 15
13 ATK 14
14 Jelenia Góra 2 (POL) 7
15 Rychlé Šípy​ 6
16 Bombarďáci 6
17 Jelenia Góra 1 (POL) 5
18 Remix (SVK) 5
19 Barbaři Legends 4
20 DC Podbeskidzie (POL) 4
21 Los Magoros 3
22 DC Renegades 0