+420 602 227 909

PartyPoker.net German Darts Classic - sobota

22. 03. 2008
0

Pavel Jirkal vyfoukl Slávovi prvenství a jako první zasáhl u terče do PDC turnaje kategorie Pro Tour. Na PartyPoker.net Players Championships v Ramada hotelu v Bad Sodenu nakonec oba skončili na 33. místě po prohrách s nasazenými hráči Kingem a Batesem.

Vyhrál Phil Taylor, když ve finále porazil van Barnevelda 3:1. Colin Lloyd zavřel devítku a odveze si více jak vitěz, pěkných 12 400 GBP. Tony Eccles minul D12 na další devítku. DSF bude vysílat záznam 11. dubna 2008.
Předkolo:

Pavel Jirkal postoupil z páteční kvalifikace a v předkole porazil Bertholda Wittmanna 3:0, stejně jako další známá jména Kevin McDine, Carlos Rodriguez, Mensur Suljovic, Andre Welge, Michael Rosenauer či Dietmar Burger svoje soupeře.

1. kolo:

Pavel Jirkal pokračoval výborně a vyhrál opět 3:0 nad Raimundem Mierswou. Stejně suveréně vstoupil do turnaje i Sláva Navrátil, který vyřadil Johna Lokkena také 3:0.

Z hvězd PDC skončili v 1. kole van Gerwen a ve čtvrtek výborně hrající Adrian Lewis.

Colin Monk - Michael van Gerwen 3:2

Carlos Rodriguez - Adrian Lewis 3:2

Mensur Suljovic - Tom Wilson 3:1

Mervyn King - Andree Welge 3:0

Anton Pein - Mark Walsh 3:1

2. kolo:

Pavla Jirkala zastavil až Mervyn King 3:0 (2:1, 2:1, 2:1,) a Barrie Bates vyřadil 3:0 Slávu Navrátila. Takže 33. místo pro oba české hráče a 75 GBP na prize money a velmi slušný vstup do okruhu.

2. kolo bylo konečnou i pro Manleyho, Ecclese či Masona.

Owen Caffrey - Peter Manley 3:2

Carlos Rodriguez - Danny Pinhorne 3:1

Andy Smith - Mensur Suljovic 3:2

Kirk Shepherd - Dietmar Burger 3:0

Marcus Schulte - Alan Warriner-Little 3:2

3. kolo:

Carlos Rodriguez pokračoval v jízdě a postoupil do osmifinále.

Osmifinále:

Bez překvapení i když Rodriguez trápil i Taberna.

Čtvrfinále:

Barney ztratil 2 set v turnaji, ale vrátil Mardlovi porážku ze čtvrtka a jasně postoupil do semifinále proti Tabernovi. Taylor nedal šanci Scholtenovi a Hamilton udolal po boji Wadea 3:2.

Raymond van Barneveld - Wayne Mardle 3:1

Alan Tabern - Wayne Jones 3:1

Phil Taylor - Roland Scholten 3:0

Andy Hamilton - James Wade 3:2

Semifinále:

Raymond van Barneveld - Alan Tabern 3:2 (0-2, 2-1, 0-2, 2-0, 2-1)

Zápas dospěl do stavu 2:2 a 1:1, Barney nezavřel 88 bullem, Alan minul 3 šipky na D10 a Barney sehrál 9 a dal D8.

Phil Taylor - Andy Hamilton 3:1 (1-2, 2-0, 2-0, 2-0)

První set pro začínajícího Andyho, když Phil dal svůj vitězný leg 10 šipkou. Phil srovnává 2:0 na 1:1.

12 šipkou a zavřením 127 proráží podání a 11 šipkou si drží podání, když si Hamilton devíti šipkama připravil na 41. Taylor vede 2:1 na sety.

Pátý a šestý leg v řadě pro Powera znamenají jeho postup do finále.

Finále:

Phil Taylor - Raymond van Barneveld 3:1 (2-0, 1-2, 2-1, 2-1)

Phil vyhrál první set 2:0 (15. a 11. šipka), v druhém setu si hráči prorazili navzájem podání oba 14. šipkou a Barney 15. šipkou využívá podání a srovnává na 1:1.

11. šipkou vstupuje Phil do dalšího setu, neproměňuje dvě šipky na vítězství a Barney srovnává, ale čtvrtou 180 si Taylor připraví další 11. šipkové zavření a vede 2:1 na sety. 4. set začíná 15. šipkovým legem Barney, ale Phil odpovídá 13. šipkou a opět 11. šipkou, získává titul a 5 000 liber.

Zítra se hraje druhý turnaj, opět se Slávou i Pavlem v pavouku. Pavel držel ze včerejška nejvyšší zavření v turnaji 161 a ještě se ve vloženém pokrovém turnaji dostal k finálovému stolu, kde bude bojovat dnes od 20:00.