+420 602 227 909

Los MS WDF/BDO 2014

15. 10. 2013
0

Karel Sedláček si zahraje v předkole Mistrovství světa WDF/BDO v Lakeside s Paulem Hoganem a v případě postupu ho čeká Scott Mitchell nasazená patnáctka. ROZLOSOVÁNÍ
Paul Hogan na Wikipedii

Krokodýl Dundee je dvojnásobným čtvrtfinalistou (1995, 2006) MS WDF/BDO v Lakeside, když v roce 2006 prohrál těsně s pozdějším mistrem světa Jelle Klaasenem 4:5.

Aktuálně je Hogan 145. v BDO rankingu s 35 body, přičemž Karel je 93. s 48 body.

Do Lakeside 2014 se dostal přes vítězství v BDO Gold Cupu, které mu umožnilo hrát kvalifikaci v Hullu v níž obsadil jedno ze 4 postupových míst.

Karlův soupeř v předkole MS v Lakeside 2014 už měl tu čest se utkat na major turnaji s českým hráčem. Na Winmau World Masters 2006 jím byl Sláva Navrátil. Krátký historický report z tohoto zápasu:

Sláva Navrátil (23,45) - Paul Hogan (ENG) (26,31) 1:3 (0:2, 2:0, 1:2, 0:2)

První dva legy po nevalné hře a trápení na double vyhrává Paul a vede 1:0 na sety, v dalších dvou lezích Sláva zabírá a 14. šipkou ve čtvrtém legu srovnává na 1:1. Další leg mu opět nevychází a musí srovnat zavřením 90 na 1:1 ve třetím setu, rozhodují leg tohoto setu zavírá 17. šipkou Hogan a vede 2:1. Další 17. šipka pro Hogana následovaná 13. uzavírá zápas.