PDC - third day

22. 12. 2005
0

PDC pokračovalo třetí várkou zápasů 1. kola...
... hráli jsme včera steelovou ligu proti STS, tak jsem na DSF nekoukal a protože jsme se trošinku po zápase zdrželi, nebyl jsem ani schopnej prohlédnout si celou nahranou videokazetu z včerejšími přenosy. V odpoledních utkáních se nezrodilo žádné překvapení a papírově silnější soupeři (Denis Ovens, Dennis Priestley, Terry Jenkins a Matt Clark) postupují do druhého kola.

Kvalitní a vyrovnané utkání na 5 setů včetně tie-breaku v posledním setu sehrál Terry Jenkins s Jimmy Mannem, kdy byly k vidění velmi pěkné šipky s průměrem přes 99 v podání Terryho, resp. 94 u Jimmyho, včetně maximálního zavření 170 v druhém setu. V závěrečném setu Jimmy Mann promarnil za stavu 2:1 2 šipky na vítězství a další šanci již od Jenkinse nedostal...

Ve večerních utkáních nejprve Andrew Hamilton ve vyrovnaném utkání vrátil porážku z loňského čtvrtfinále veteránu Bobu Andersonovi 3:2 na sety, poté Wayne Mardle porazil průměrným výkonem debutanta z Austrálie Briana Roache 3:1 a Mark Dudbridge po z jeho pohledu nervózním průběhu vyřadil Darina Younga 3:0 na sety a v posledním utkání nestačila světová trojka Ronnie Baxter na kvalifikanta Raye Carvera 2:3 na sety (tie-break v posledním setu 3:5 ... ) pozn. snad to mám nahraný, tak se na to mrknu dnes :-))