Back to Top

+420 724 253 266

Coral UK Open - Bunting a Taylor

09. 02. 2014
Admin
0

skvěle se uvedl debutant Stephen Bunting. Hvězda BDO, která přestoupila po Lakeside do PDC vyhrála v sobotu svůj první PDC turnaj. V neděli to byl diktát Phila Taylora, vrací se do formy, ve finále rozhodující leg zavřel na devět ! Za den hodil dvě devítky, za celý víkend padlo šest perfect games ! Za vítězství inkasovali £10,000
Na turnaji startovala kompletní světová špička....



SOBOTA





Fourth Round

Steve Beaton 6-5 Ben Ward

Nick Fullwell 6-2 Kevin Painter

Andy Smith 6-5 Stuart Kellett

Kim Huybrechts 6-1 Robert Thornton

Paul Nicholson 6-5 Ian White

Mark Webster 6-4 Vincent van der Voort

Terry Jenkins 6-4 Adam Hunt

Stephen Bunting 6-4 John Bowles

Mervyn King 6-3 Dave Weston

Phil Taylor 6-4 Peter Wright

Justin Pipe 6-2 Simon Whitlock

Mensur Suljovic 6-4 Dean Winstanley

Michael van Gerwen 6-1 Wes Newton

Daryl Gurney 6-2 Matthew Edgar

Jelle Klaasen 6-2 Ronnie Baxter

Andrew Gilding 6-0 James Wade

Losers £500



Fifth Round

Steve Beaton 6-2 Nick Fullwell

Kim Huybrechts 6-1 Andy Smith

Paul Nicholson 6-5 Mark Webster

Stephen Bunting 6-4 Terry Jenkins

Phil Taylor 6-3 Mervyn King

Justin Pipe 6-3 Mensur Suljovic

Daryl Gurney 6-5 Michael van Gerwen

Andrew Gilding 6-4 Jelle Klaasen

Losers £1,000



Quarter-Finals

Steve Beaton 6-4 Kim Huybrechts

Stephen Bunting 6-2 Paul Nicholson

Phil Taylor 6-3 Justin Pipe

Andrew Gilding 6-4 Daryl Gurney

Losers £1,500



Semi-Finals

Stephen Bunting 6-2 Steve Beaton

Andrew Gilding 6-4 Phil Taylor

Losers £2,500



Final

Stephen Bunting 6-5 Andrew Gilding

Winner £10,000

Runner-Up £5,000





NEDĚLE



Fourth Round

Gary Anderson 6-1 Peter Hudson

Jason Hogg 6-5 Alan Tabern

Andy Hamilton 6-5 Stephen Bunting

Phil Taylor 6-2 Keegan Brown

Robert Thornton 6-5 Dave Chisnall

Peter Wright 6-3 Michael van Gerwen

Terry Jenkins 6-2 Kim Huybrechts

David Pallett 6-4 Johnny Haines

Mark Walsh 6-1 Ian White

Ronny Huybrechts 6-5 Richie Burnett

Dean Winstanley 6-4 James Wade

Wayne Jones 6-2 Brian Woods

Adrian Lewis 6-0 James Hubbard

Steve Beaton 6-3 Vincent van der Voort

Mark Webster 6-1 Mark Cox

Garry Spedding 6-5 Raymond van Barneveld

Losers £500



Fifth Round

Gary Anderson 6-4 Jason Hogg

Phil Taylor 6-1 Andy Hamilton

Peter Wright 6-4 Robert Thornton

Terry Jenkins 6-2 David Pallett

Mark Walsh 6-4 Ronny Huybrechts

Dean Winstanley 6-1 Wayne Jones

Adrian Lewis 6-5 Steve Beaton

Mark Webster 6-1 Garry Spedding

Losers £1,000



Quarter-Finals

Phil Taylor 6-1 Gary Anderson

Peter Wright 6-2 Terry Jenkins

Dean Winstanley 6-1 Mark Walsh

Adrian Lewis 6-2 Mark Webster

Losers £1,500



Semi-Finals

Phil Taylor 6-3 Peter Wright

Adrian Lewis 6-2 Dean Winstanley

Losers £2,500



Final

Phil Taylor 6-2 Adrian Lewis

Winner £10,000

Runner-Up £5,000