+420 602 227 909

Dortmund Open 2007 - doplněno

19. 02. 2007
0

Za účasti 486 mužů a 111 žen 17. února 2007 v Dortmundu výborně reprezentovala Zuzka Štěpánová, když v ženské soutěži prohrála až ve finále na pódiu se Zsófií Lazár z Maďarska. Petr Touš skončil na pěkném bodovaném 17. místě. Vyhrál domácí Michael Rosenauer.
Vojtková-Štěpánová 5. místo v párech. Touš/Navrátil skončili na skvělém 2. místě v mužských párech!
Zuzka získala za 2. místo 80 bodů což znamená posun na 20. místo WDF ranking, což je nejlepší pozice českého hráče v historii. Petr za 17. místo získal 9 bodů, což znamená vstup do první 40. konkrétně na 36. místo.

Zuzka ve finálovém pavouku porazila Monique Lessmeister 3:2, výbornou domácí Heike Ernst také 3:2, v semifinále si poradila 2:1 (1:2, 2:0, 2:0) s Irinou Armstrong z Ruska a ve finále prohrála se Zsófií Lázár 0:2 (0:2, 1:2).

Tuška přešel ve finálovém pavouku přes Maďara Szekelyho 3:1 a v boji o poslední šestnáctky prohrál opět s Jyhanem Artutem tentokrát 3:2 a měl 2 šipky na vítězství, škoda.

2. Štěpánová a 1. Lazár

Zuzka v semifinále s Armstrong

Zuzka ve čtvrtfinále s Ernst

Pavouk žen - KLIKNI

Pavouk mužů - KLIKNI

V párech Miloslav Navrátil s Petrem Toušem porazili ve finálovém pavouku Welge s Boberem 3:1, pak Kreutzera s Ziolkowskym 3:2, čtvrtfinále proti Andresenovi s Christiansenem bylo velmi vyrovnané a po prohraném prvním setu 1:2 dokázali stejným poměrem naši další 2 sety vyhrát a postoupili 2:1 do semifinále kde porazili 2:0 (2:1, 2:1) Hendrikse s Geegaertsem. Finálový souboj s párem Westermann-Langendorf byl napínavý až do posledního legu, soupeři vyhráli první set 2:0, naši srovnali stejným poměrem na 1:1, to se celé ještě zopakovalo a bylo 2:2 na sety, v posledním setu 1:1 na legy a rozhodl poslední možný leg, který bohužel zavřeli soupeři a Sláva s Tuškou skončili na výborném 2. místě jen kousíček od vítězství.

2. Navrátil, Touš

Semifinále s Hendriksem a Geeraertsem

Čtvrtfinále s Dány

Na 5. místě skončily Blanka Vojtková se Zuzanou Štěpánovou, když porazily ve finálovém pavouku v.d. Bosch-v.d. Bosch 3:0 a prohráli s Zimmermann-Göbel.