Dutch Open 2007 - update
Horní poloviny pavouka byly odehrány na Dutch Open 2007 (WDF kategorie 1). Čtvrtfinalisty v soutěži mužů jsou Niels de Ruiter v. Martin Atkins, Tony OShea v. Scott Waites, Cor Ernst v. Steve West, Toon Greebe v. Edwin Max. V ženách se v semifinále utkají Trina Gulliver a Anastasia Dobromyslova a Clare Bywaters s Irinou Armstrong.
Na pěkném 17. místě skončila Zuzana Štěpánová, získala 12 bodů a celkem jich má 154, což bude asi znamenat postup do první třicítky WDF ranking.
Hrálo celkem 2867 mužů, 1179 mužských párů, 418 žen
a 176 ženských párů. V neděli se hrají finále před kamerami Eurosportu 2.
Zuzka Štěpánová porazila postupně domácí hráčky Bouman Désirée 3:1, Plaisier, Jasna 3:0, Krugten van, Esther 3:0 a Němku Michelle Schubert 3:1 a prohrála ve finále skupiny s Marloes Tolboom 0:3.
Dobře se předvedla i Blanka Vojtková když porazila Mossel van, Betsie 3:0, poté Skotku Rhondu Philip a prohrála až se světovou trojkou Ruskou Anastasií Dobromyslovou 1:3, když byla jedinná kdo jí ve skupině vzal leg, celkem do semifinále ztratila jen 3.
V párech vypadli Zuzka s Blankou po prohře s Zoeren van, Saskia / Linge van de, Yvonne 1:2, stejně dopadli Sláva Navrátil s Martinem Hochmanem proti Brandsen, Robin / Haaima, Richard.
Sláva Navrátil po volném losu porazil 3:0 Jan-willem Haana, stejně Johna Schrijera, těsněji 3:2 Geralda van Wijngaardena, a ve finále jedné ze 128 skupin porazil Roye de Roo 3:0. Pak prohrál s mladým Holanďanem, který došel až do čtvrtfinále (asi Greebe) 0:3 a skončil na 65. místě. Dle vlastních slov v prvním legu promarnil 5 šipek na double, v druhém si sehrál z 80 na 40 a soupeř zavřel 164, no a ve třetím mu vyřešil 81 také bullem.
Martin Hochman prohrál v 1. kole 1:3 s Frankem Groenewoldem.
MUŽI SINGLES: LAST 32
John Henderson 3 1 Ian Clarkson
Henk Westerhof 2 3 Niels de Ruiter
Dennis Nijmeijer 1 3 Preben Krabben
Jerry Hendriks 1 3 Martin Atkins
Roy van den Berg 2 3 Johny Okken
Willy van de Wiel 2 3 Tony OShea
Jac Proosten 0 3 Willem Kralt
Dick van Dijk 1 3 Scott Waites
Alex Wilmink 0 3 Ronnie Peel
Cor Ernst 3 1 Henny van der Ster
Steve West 3 2 Co Stompé
Gary Robson 2 3 Andy Murray
Stephen Bunting 3 1 Darryl Fitton
Carlos S Sequera 1 3 Toon Greebe
Fernand van de Velde 3 2 Mario Robbe
Danny van de Veen 0 3 Edwin Max
MUŽI SINGLES: LAST 16
John Henderson 2 3 Niels de Ruiter
Preben Krabben 1 3 Martin Atkins
Johny Okken 0 3 Tony OShea
Willem Kralt 2 3 Scott Waites
Ronnie Peel 0 3 Cor Ernst
Steve West 3 2 Andy Murray
Stephen Bunting 2 3 Toon Greebe
Fernand van de Velde 0 3 Edwin Max
MUŽI SINGLES: QUARTER-FINALS (SUNDAY)
Niels de Ruiter 1 3 Martin Atkins
Tony OShea 1 3 Scott Waites
Cor Ernst 1 3 Steve West
Toon Greebe 1 3 Edwin Max
MUŽI SINGLES: SEMI-FINALS
Martin Atkins 0 2 Scott Waites
Steve West 2 0 Edwin Max
MUŽI SINGLES: FINAL
Scott Waites 3 0 Steve West
ŽENY SINGLES: LAST 32
Trina Gulliver 3 0 Anita Hennissen - Gericke
Saskia van Zoeren 3 0 Kyo Leungen
Marloes Tolboom 3 0 Zuzana Stepanova
Annette Wouters 0 3 Rachna David
Anastasia Dobromyslova 3 0 Maud Jansson
Melissa van Beelen 3 0 Ilona van Emden
Madeleine Oranje 2 3 Petra de Crom
Tamara Schuur 0 3 Dee Bateman
Karin Krappen 3 1 Christine Helene Bjellas
Rilana Erades 3 0 Cindy Groenvinck
Inita Bite 3 1 Iet van Crooy
Kerstin de Vries 0 3 Clare Bywaters
Irinia Armstrong 3 0 Wendy Nieuwenhuize
Yvanca van Welt 3 1 Floortje van Zanten
Patricia Smit 3 1 Bianca Ehlen
Wendy Bressers 0 3 Francis Hoenselaar
ŽENY SINGLES: LAST 16
Trina Gulliver 3 0 Saskia van Zoeren
Marloes Tolboom 3 1 Rachna David
Anastasia Dobromyslova 3 2 Melissa van Beelen
Petra de Crom 2 3 Dee Bateman
Karin Krappen 3 0 Rilana Erades
Inita Bite 0 3 Clare Bywaters
Irinia Armstrong 3 0 Yvanca van Welt
Patricia Smit 0 3 Francis Hoenselaar
ŽENY SINGLES: LAST 8
Trina Gulliver 3 1 Marloes Tolboom
Anastasia Dobromyslova 3 0 Dee Bateman
Karin Krappen 1 3 Clare Bywaters
Irinia Armstrong 3 0 Francis Hoenselaar
ŽENY SINGLES: SEMI-FINALS (SUNDAY)
Trina Gulliver
4 3 Anastasia Dobromyslova
Clare Bywaters
4 1 Irinia Armstrong
ŽENY SINGLES: FINAL
Trina Gulliver
5 2 Clare Bywaters