Back to Top

+420 724 253 266

Gamlin cup 2019

10. 08. 2019
Jan Přikryl
0

Ve dnech 10. a 11. srpna 2019 proběhl v Chocni za rekordní účasti 31 družstev 10. ročník Gamlin cupu družstev. Vitězem se stal Mustang Brno.

Poděkování městu Choceň za podporu.

Poděkování zaslouží Michal Ondo, Míra Mňuk  a Aleš Kužmna za skvělou přípravu turnaje. 

Turnaj je otevřený pro všechny hráče. Hraje se systémem WDF World Cupu ve dvou dnech (sčítají se body ze všech tří soutěží), v sobotu družstva, v neděli páry a jednotlivci.

Výsledky:

Skupina A
1. Mimoni 3 b.
2. Red Hornets 2 b.
3. VF Electric 1 b.
4. Nova Stars 0 b.

Red Hornets - Nova Stars 9:3
VF Electric - Mimoni 6:9
Mimoni - Red Hornets 9:7
VF Electric - Nova Stars 9:3
Red Hornets - VF Electric 9:7
Mimoni - Nova Stars 9:1

Skupina B
1. Barbaři Sedlec 3 b.
2. Šenkýři Brno 2 b.
3. Darts Guru 1 b.
4. Stars of Choceň 0 b.

Barbaři Sedlec - Šenkýři Brno 9:6
Darts Guru - Stars of Choceň 9:5
Barbaři Sedlec - Darts Guru 9:3
Šenkýři Brno - Stars of Choceň 9:8
Barbaři Sedlec - Stars of Choceň 9:3
Darts Guru - Šenkýři Brno 1:9

Skupina C
1. Maséři HK 3 b.
2. Takojaki 2 b.
3. 83 1 b.
4. Kapitáni z Váhu 2 0 b.

Kapitáni z Váhu 2 - 83 2:9
Takojaki - Maséři HK 5:9
Kapitáni z Váhu 2 - Takojaki 2:9
Maséři HK - 83 9:4
Maséři HK - Kapitáni z Váhu 2 9:1
83 - Takojaki 6:9

Skupina D
1. Darts Army 2 b.
2. Varraní sešlost 1 b.
3. 1. DC Brezno 0 b.

Varanní sešlost - Darts Army 1:9
1. DC Brezno - Varanní sešlost 8:9
Darts Army - 1. DC Brezno 9:8

Skupina E
1. Roche's Boyzz 3 b.
2. ŠK Sokol Dobříš 2 b.
3. Jelenia Góra 1 b.
4. Omáčky 0 b.

Roche's Boyzz - ŠK Sokol Dobříš 9:7
Jelenia Góra - Omáčky 9:1
Roche's Boyzz - Omáčky 9:1
Jelenia Góra - ŠK Sokol Dobříš 6:9
Roche's Boyzz - Jelenia Góra 9:5
Omáčky - ŠK Sokol Dobříš 2:9

Skupina F
1. Mustang Brno 3 b.
2. ATK 2 b.
3. Kališnická směska 1 b.
4. DC Podbeskidzie

Kališnická směska - DC Podbeskidzie 9:4
Mustang Brno - ATK 9:4
Mustang Brno - Kališnická směska 9:1
DC Podbeskidzie - ATK 2:9
Mustang Brno - DC Podbeskidzie 9:1
ATK - Kališnická směska 9:2

Skupina G
1. Gibsters Knínice 3 b.
2. Barbaři Legends 2 b.
3. DC Rača 1 b.
4. Drni 2 0 b.

DC Rača - Gibsters Knínice 1:9
Drni 2 - Barbaři Legends 4:9
Gibsters Knínice - Barbaři Legends 9:1
DC Rača - Drni 2 9:5
DC Rača - Barbaři Legends 8:9
Drni 2 - Gibsters Knínice 2:9

Skupina H
1. Drni 3 b.
2. Kapitáni z Váhu 2 b.
3. The Badgers 1 b.
4. Terryho máma 0 b.

Drni - Kapitáni z Váhu 9:4
Badgers - Terryho máma 9:7
Kapitáni z Váhu - Terryho máma 9:2
Badgers - Drni 3:9
Badgers - Kapitáni z Váhu 6:9
Drni - Terryho máma 9:1

Osmifinále:

Mimoni - Barbaři Legends 9:2
    
Šenkýři Brno - Drni 9:8
    
Roche's Boyzz - Takojaki 9:6
    
ATK - Darts Army 7:9
    
Maséři HK - ŠK Sokol Dobříš 9:5
    
Varanní sešlost    - Mustang Brno    3:9
    
Gibsters Knínice - Red Hornets    9:6
    
Kapitáni z Váhu    - Barbaři Sedlec 1:9

Čtvrtfinále:

Mimoni - Šnekýři Brno 9:7

Darts Army - Roche's Boyzz 9:4

Mustang Brno - Maséři Hradec Králové 9:7

Barbaři Sedlec - Gibsters Knínice 9:7

Semifinále:

Mimoni - Darts Army 4:9

Mustang Brno - Barbaři Sedlec 9:5

Finále

Darts Army - Mustang Brno 6:9

 

Páry:

Pavouk páry

Jednotlivci:

Pavouk jednotlivci

Celkové pořadí:

Po 1. dnu:

1 Mustang Brno 64
2 Darts Army (4) 43
3 Barbaři Sedlec (2) 33
4 Mimoni 28
5 Maséři Hradec Králové (3) 21
6 Gibsters Knínice 16
7 The Roche's boyzzz 16
8 Šenkýři Brno 14
9 Kapitáni z Váhu (Slovensko) 13
10 Red Hornets (1) 13
11 ŠK Sokol Dobříš 13
12 Takojaki 13
13 Varaní sešlost 12
14 Drni 10
15 ATK 8
16 Barbaři Legends 8
17 Darts Guru 6
18 Kališnická směska 6
19 DC Podbeskidzie (Polsko) 5
20 Kapitáni z Váhu 2 (Slovensko) 5
21 Nova Stars 5
22 83    1
23 DC Rača (Slovensko) 1
24 Jelenia Góra (Polsko) 1
25 VF Electric s.r.o 1
26 The Badgers (Kostelec nad Orlicí) 1
27 Terryho Máma 0
28 1. DC Brezno (Slovensko) 0
29 Drni 2 0
30 Omáčky 0
31 Stars of Choceň 0

Po párech bez finále:

1 Mustang Brno 104
2 Barbaři Sedlec (2) 65
3 Darts Army (4) 55
4 Gibsters Knínice 46
5 Mimoni 42
6 Maséři Hradec Králové (3) 35
7 Šenkýři Brno 26
8 Red Hornets (1) 25
9 ŠK Sokol Dobříš 19
10 The Roche's boyzzz 18
11 Darts Guru 18
12 Varaní sešlost 16
13 Kapitáni z Váhu (Slovensko) 13
14 Takojaki 13
15 VF Electric s.r.o 13
16 Drni 12
17 ATK 12
18 Barbaři Legends 12
19 Stars of Choceň 8
20 Kališnická směska 6
21 DC Podbeskidzie (Polsko) 5
22 Kapitáni z Váhu 2 (Slovensko) 5
23 Nova Stars 5
24 Terryho Máma 5
25 Jelenia Góra (Polsko) 3
26 The Badgers (Kostelec nad Orlicí) 3
27 1. DC Brezno (Slovensko) 2
28 Drni 2 2
29 83    1
30 DC Rača (Slovensko) 1
31 Omáčky 0

Celkově:

1 Mustang Brno 158
2 Barbaři Sedlec 91
3 Gibsters Knínice 71
4 Mimoni 61
5 Darts Army 58
6 Maséři Hradec Králové 45
7 Red Hornets 41
8 ŠK Sokol Dobříš 37
9 Šenkýři Brno 29
10 The Roche's boyzzz 28
11 VF Electric s.r.o 25
12 Darts Guru 23
13 1. DC Brezno (Slovensko) 22
14 Varaní sešlost 21
15 Kapitáni z Váhu (Slovensko) 17
16 Drni 16
17 Barbaři Legends 16
18 ATK 15
19 Takojaki 14
20 Stars of Choceň 10
21 DC Podbeskidzie (Polsko) 8
22 Kališnická směska 7
23 Nova Stars 6
24 Kapitáni z Váhu 2 (Slovensko) 5
25 Terryho Máma 5
26 The Badgers (Kostelec nad Orlicí) 4
27 Jelenia Góra (Polsko) 3
28 83    3
29 Drni 2 2
30 DC Rača (Slovensko) 1
31 Omáčky 1