Back to Top

+420 724 253 266

Gamlin cup 2020

14. 08. 2020
Jan Přikryl
0

Ve dnech 15. a 16. srpna 2020 probíhá v Dobříkově za rekordní účasti 32 družstev 11. ročník Gamlin cupu družstev.

Poprvé v historii se první místo dělí mezi dvě družstva Něco jako repre a VF Electric.

Jednotlice vyhrál Karel Sedláček (Nova stars) a páry Daniel Barbořák a Roman Benecký (VF Electric)

Turnaj je otevřený pro všechny hráče. Hraje se systémem WDF World Cupu ve dvou dnech (sčítají se body ze všech tří soutěží), v sobotu družstva, v neděli páry a jednotlivci.

Terče 1-16 tvoří jeden hrací prostor a  terče 17-32 druhý hrací prostor. Oba prostory jsou odděleny a hráči by se neměli ve vniřních prostorech potkávat. Každý prostor bude mít vlastní občerstvení a vchod.

Skupiny:

Skupina A
1. Drni s.r.o. 3 b.
2. Mustang Brno 2 b.
3. Samuraj Olomouc 1 b.
4. Lucky Bastards 0 b.

Mustang Brno - Drni s.r.o. 7:9
Lucky Bastards - Samuraj Olomouc 0:9
Lucky Bastards - Mustang Brno 0:9
Drni s.r.o. - Samuraj Olomouc 9:5
Drni s.r.o. - Lucky Bastards 9:1
Mustang Brno - Samuraj Olomouc 9:5

Skupina B
1. Barbaři Sedlec 3 b.
2. ATK 2 b.
3. DC Tohlenc Nechceš 1 b.
4. (J)elita Jičín 0 b.

Barbaři Sedlec - ATK 9:3
DC Tohlenc Nechceš - (J)elita Jičín 9:8
DC Tohlenc Nechceš - ATK 8:9
Barbaři Sedlec - (J)elita Jičín 9:5
DC Tohlenc Nechceš - Barbaři 7:9
ATK - (J)elita Jičín 9:8

Skupina C
1. Mimoni 3 b.
2. The Badgers 2 b.
3. Severní Vítr 1 b.
4. Pancharti ze Západu 0 b.

Mimoni - The Badgers 9:3
Pancharti ze Západu - Severní Vítr 7:9
Severní Vítr - Mimoni 3:9
Pancharti ze Západu - The Badgers 7:9
Pancharti ze Západu - Mimoni 7:9
The Badgers - Severní Vítr 9:4

Skupina D
1. London Darts Army 3 b.
2. Něco jako repre 2 b.
3. Nova Stars 1 b.
4. Pomatenci 0 b.

London Darts Army - Něco jako repre 9:8
Pomatenci A - Nova Stars 5:9
London Darts Army - Nova Stars 9:5
Pomatenci A - Něco jako repre 3:9
London Darts Army - Pomatenci A 9:4
Nova Stars - Něco jako repre 2:9

Skupina E
1. Pomatenci B 2 b.
2. Maséři Hradec Králové 2 b.
3. Střelci ze Severu 1 b.
4. Klub 44 Liberec 1 b.

Maséři Hradec Králové - Střelci ze Severu 9:6
Pomatenci B - Klub 44 Liberec 4:9
Maséři Hradec Králové - Pomatenci B 8:9
Klub 44 Liberec - Střelci ze Severu 8:9
Maséři Hradec Králové - Klub 44 Liberec 9:7
Pomatenci B - Střelci ze Severu 9:8

Skupina F
1. Pouliční směska 2 b.
2. Red Hornets 2 b.
3. Zálesáci Třebíč 1 b.
4. Ruda team 1 b.

Red Hornets - Zálesáci Třebíč 9:5
Pouliční Směska - Ruda Team 6:9
Red Hornets - Ruda Team 9:4
Pouliční Směska - Zálesáci Třebíč 9:3
Red Hornets - Pouliční směska 8:9
Ruda team - Zálesáci Třebíč 8:9

Skupina G
1. Šenkýři Brno 3 b.
2. Čerti na Ještědu 2 b.
3. Stars of Choceň 1 b.
4. Abstinenti 0 b.

Šenkýři Brno - Abstinenti 9:7
Čerti na Ještědu - Stars of Choceň 9:4
Šenkýři Brno - Čerti na Ještědu 9:7
Abstinenti - Stars of Choceň 4:9
Šenkýři Brno - Stars of Choceň 9:8
Abstinenti - Čerti na Ještědu 3:9

Skupina H
1. VF Electric 3 b.
2. Barbaři Legends 2 b.
3. Kapitáni z Váhu 1 b.
4. Sešlost 0 b.

VF Electric - Barbaři Legends 1:9
Sešlost - Kapitáni z Váhu 8:9
VF Electric - Kapitáni z Váhu 9:1
Sešlost - Barbaři Legends 4:9
VF Electric - Sešlost 9:3
Kapitáni z Váhu - Barbaři Legends 3:9

Posledních 16:

Drni s.r.o. - Čerti na Ještědu 9:7

ATK - VF Electric 4:9

Pomatenci B - The Badgers 6:9

Red Hornets - London Darts Army 9:7

Mimoni - Maséři Hradec Králové 2:9

Něco jako repre - Pouliční směska 9:4

Šenkýři Brno - Mustang Brno 4:9

Barbaři Legends - Barbaři Sedlec 7:9

 

Čtvrtfinále:

Drni s.r.o. - VF Electric 1:9

The Badgers - Red Hornets 5:9

Maséři Hradec Králové - Něco jako repre 4:9

Mustang Brno - Barbaři Sedlec 6:9

 

Semifinále:

VF Electric - Red Hornets 9:2

Něco jako repre - Barbaři Sedlec 9:8

 

Finále:

VF Electric  - Něco jako repre  8:9 

 

 

Den druhý

Páry pavouk

Singly pavouk

 

Celkové pořadí

 

1 Něco jako repre 114
1 VF Electric 114
3 Barbaři Sedlec 87
4 Red Hornets 51
5 Mimoni 49
6 Nova Stars 35
7 Klub 44 Liberec 30
8 The Badgers (Kostelec/Orlicí) 29
9 Maséři Hradec Králové  28
10 Drni s.r.o. 27
11 ATK 27
12 Samuraj Olomouc 23
13 Mustang Brno 21
14 Pomatenci Steel Darts B 21
15 Pouliční směska 20
16 Pomatenci Steel Darts A 16
17 London Darts Army 16
18 Šenkýři Brno 16
19 Barbaři Legends 16
20 D.C. Tohlenc nechceš 12
21 Čerti na Ještědu 9
22 Kapitáni z Váhu 8
23 (J)elita Jičín 8
24 Lucky Bastards 7
25 Severní Vítr 7
26 Pancharti ze Západu 6
27 Sešlost 6
28 Abstinenti 5
29 Stars of Choceň 5
30 Střelci ze Severu 4
31 Ruda team   3
32 Zálesáci Třebíč 2

 

Pořadí po 1. dni

1 Něco jako repre 62
2 VF Electric 44
3 Barbaři Sedlec 33
4 Red Hornets 31
5 Drni s.r.o. 16
6 Mustang Brno 14
7 Maséři Hradec Králové  14
8 The Badgers (Kostelec/Orlicí) 14
9 Pouliční směska 14
10 Mimoni 10
11 London Darts Army 10
12 Šenkýři Brno 10
13 Pomatenci Steel Darts A 9
14 Barbaři Legends 8
15 ATK 8
16 Čerti na Ještědu 8
17 Nova Stars 6
18 Kapitáni z Váhu 6
19 Lucky Bastards 5
20 Abstinenti 5
21 Severní Vítr 1
22 Zálesáci Třebíč 1
23 D.C. Tohlenc nechceš 1
24 Stars of Choceň 1
25 Klub 44 Liberec 1
26 Samuraj Olomouc 1
27 Střelci ze Severu 1
28 Ruda team   1
29 Sešlost 0
30 Pancharti ze Západu 0
31 (J)elita Jičín 0
32 Pomatenci Steel Darts B 0