Back to Top

+420 724 253 266

Gamlin cup 2021

27. 07. 2021
Jan Přikryl
0

Ve dnech 24. a 25. července 2021 proběhl za rekordní účasti 39 družstev 12. ročník Gamlin cupu družstev.

Vitězem se stalo družstvo VF Electric s.r.o., které obhájilo loňské vítězství, kdy se dělili s Něco jako repre.

VF Electric vyhrál všechny 3 disciplíny a dosáhl rekordní zisk 195 bodů, když překonal dosavadní rekord 189 bodů Barbarů z roku 2010.

Barbaři po dvanácté v řadě na bedně.

Jednotlice vyhrál Vítězslav Sedlák (VF Electric) a v párech se finále nehrálo, protože se v něm měli utkat 2 páry VF Electric Tomáš Houdek a Alexander Mašek + Daniel Barbořák a Vítězlav Sedlák.

Turnaj je otevřený pro všechny hráče. Hraje se systémem WDF World Cupu ve dvou dnech (sčítají se body ze všech tří soutěží), v sobotu družstva, v neděli páry a jednotlivci.

Poprvé bylo k dispozici 40 terčů.

Skupiny:

Družstva - skupiny

Skupina A

1. VF Electric 3 b.

2. Šenkýři Brno 2 b.

3. Dabl1 1 b.

4. Irská 0 b.

Skupina B

1. Barbaři Vraclav 4 b.

2. 3+1 3 b.

3. Pomatenci B 2 b.

4. Kreténof+1 1 b.

5. Pralinky & Božani

Skupina C

1. Red Hornets 4 b.

2. Darts Army 3 b.

3. Pancharti ze Západu 2 b.

4. Střelci ze Severu 1 b.

5. Drni s.r.o. 2 0 b.

Skupina D

1. Pomatenci A 4 b.

2. Mimoni 3 b.

3. Stars of Choceň 2 b.

4. M darts Třebíč 1 b.

5. Terryho máma 0 b.

Skupina E

1. Mustang Knínice 4 b.

2. Avengers 3 b.

3. Abstinenti 2 b.

4. Čerti na Ještědu C 1 b.

5. Nova Stars 0 b.

Skupina F

1. Black Panthers 3 b. (17:10)

2. Tuláci z Krkonoš 3 b. (13:17)

3. The Roche's Boys 3 b. (10:13)

4. The Badgers 1 b.

5. Mrkve z Radiátoru 0 b.

Skupina G

1. Maséři HK 4 b.

2. Kapitáni z Váhu 3 b.

3. Čerti na Ještědu A 2 b.

4. Čerti na Ještědu B 1 b.

5. Barbaři Legends 0 b.

Skupina H

1. Drni s.r.o. 1 4 b.

2. Samuraj Olomouc 3 b.

3. ŠK Sokol Dobříš 2 b.

4. ATK 1 b.

5. Pouliční směska 0 b.

 

 

Finále

VF Electric - Barbaři Sedlec 9:6

Semifinále

VF Electric - Mustang Knínice 9:8

Black Panthers - Barbaři Sedlec 2:9

Čtvrtfinále

VF Electric - Drni 1 9:5

Mustang Knínice - Pomatenci A 9:6

Red Hornets - Black Panthers 7:9

Maséři Hradec Králové - Barbaři Sedlec 2:9

Posledních 16

VF Electric - Kapitáni z Váhu 9:1

3+1 - Drni 1 1:9

Mustang Knínice - Darts Army 9:8

Tuláci z Krkonoš - Pomatenci A 1:9

Red Hornets - Avengers 9:5

Mimoni - Black Panthers 3:9

Maséři Hradec Králové - Šenkýři Brno 9:8

Samuraj Olomouc - Barbaři Sedlec 4:9

 

Den druhý

Páry pavouk

Singly pavouk

 

Celkové pořadí

 

1  VF Electric s.r.o. 195
2  Mustang Knínice 79
3  Barbaři Vraclav 70
4  Darts Army 46
5  Tuláci z Krkonoš 45
6  Black Panthers 33
7  Mimoni 33
8  Red Hornets 33
9  Maséři HK 31
10  Pomatenci A 28
11  Drni s.r.o. 1 26
12  Samuraj Olomouc 22
13  Čerti na Ještědu A 21
14  Avengers 20
15  Šenkýři Brno 20
16  The Roche's Boys 18
17  3+1 16
18  Kapitáni z Váhu 15
19  ŠK Sokol Dobříš 13
20  Čerti na Ještědu B 12
21  Čerti na Ještědu C 11
22  Stars of Choceň 10
23  Pancharti ze Západu 10
24  The Badgers 9
25  ATK 8
26  Abstinenti 7
27  Pralinky & Božani 7
28  Barbaři Legends 6
29  M darts Třebíč 6
30  Pouliční směska 5
31  Pomatenci B 3
32  Střelci ze severu 2
33  Kreténof+1 2
34  Dabl 1 2
35  Terryho máma 1
36  Nova Stars 0
37  Mrkve z Radiátoru 0
38  Drni s.r.o. 2 0
39  Irská 0

 

Sestavy:

1. VF Electric (Alexander Mašek, Tomáš Houdek, Daniel Barbořák a Vítězlav Sedlák)

2. Mustang Knínice (Vlastislav Chladil, David Písek, Adam Gawlas, Filip Maňák, David Bašný)

3. Barbaři Vraclav (Michal Ondo, Michal Šmejda, Zdeněk Kyndl, Vít Nežádal, Jaroslav Novotný, Andrea Ondová)