Back to Top

+420 724 253 266

Gamlin cup 2021 - pozvánka

15. 06. 2021
Jan Přikryl
0

Ve dnech 24. a 25. července 2021 proběhne v Chocni 12. ročník Gamlin cupu družstev. Turnaj je otevřený pro všechny hráče (není třeba licence). Hraje se systémem WDF World Cupu ve dvou dnech (sčítají se body ze všech tří soutěží), v sobotu družstva, v neděli páry a jednotlivci.

Pozor omezený počet družstev na 64.

Přihlášená družstva:

1. Stars of Choceň

2. The Badgers (Kostelec nad Orlicí)

3. Mrkve z Radiátoru

4. Mimoni

5. M darts Třebíč

6. ATK

7. Drni s.r.o. 1

8. Drni s.r.o. 2

9. Pralinky & Božani

10. ŠK Sokol Dobříš

11. Pancharti ze Západu

12. Šenkýři Brno

13. Pomatenci A

14. Pomatenci B

15. Avengers

16. Čerti na Ještědu A

17. Čerti na Ještědu B

18. Čerti na Ještědu C

19. Mustang Knínice

20. Barbaři Vraclav

21. Barbaři Legends

22. Red Hornets

23. Střelci ze severu

24. 3+1

25. Maséři HK

26. Nova Stars

27. Black Panthers

28. The Roche's Boys

29. Kreténof+1

30. Dabl 1

31. Abstinenti

32. Darts Army

33. Pouliční směska

34. Samuraj Olomouc

35. Kapitáni z Váhu

36. VF.Electric s.r.o.

37. Terryho máma

38. Irská

39. Tuláci z Krkonoš

 

 

 

 

 

 

Tučně = zaplaceno

Kurzíva = soupisky nekompletní

 

Nasazená družstva:

Systém přináší nutnost přihlášek a rozlosování předem. Z toho důvodu je nutno zaplatit i startovné předem, aby nedošlo k situaci, že ve skupině zbude jedno družstvo, protože se někomu nechtělo vstávat apod..

Vzhledem k omezenému počtu družstev (64) neváhejte s přihláškou a především platbou. Čas připsání platby na účet ČŠO je rozhodujícím pro posouzení akceptace přihlášky.

Vzhledem k nízkému počtu hráček nebude pořádána soutěž žen, ale družstva s aktivně hrající ženou budou oceněna bonusem. Turnaj je otevřený pro všechny hráče, licence není žádná potřeba. Věřím, že tato dvojdenní akce pomůže stmelit Vaše kluby, ale i lépe poznat svoje soupeře mimo bojů u terčů.

Česká šipková organizace, z.s.

Pražská 16

102 21 Praha 10

řádný člen WORLD DARTS FEDERATION

pořádá

12. Gamlin Cup

čtyřčlenných družstev v šipkách

Místo :
Zimní stadion, U Koupaliště 1281, Choceň MAPA

Datum:
24. a 25. července 2021

Začátek:
10:00 sobota - družstva
10:00 neděle - jednotlivci a páry

Přihlášky:

Pozor počet družstev omezen na 64.

Na e-mail president (zavináč) czechdarts.org nejpozději do neděle 18. července 2021 23:59. Povinnou součástí přihlášky je nasazení hráčů do jednotlivců na pozice A, B, C, D a dvojic E, F na neděli pro účely losování.  Telefonní číslo je povinné z nařízení MZ ČR.

Soupiska družstvo 

Soupiska singly a páry

 

Kapitáni v sobotu do 16:00 mohou provést jednu změnu v nasazení jednotlivců A, B, C, D např. výměna jednoho hráče za nového a dvě změny v nasazení dvojic E, F např. změnit jednu dvojici za nové hráče, nebo prohodit hráče ve dvojicích. Jednotlivce a páry mohou, ale nemusí hrát jiní hráči.

 

Startovné:
1600 Kč za družstvo.
Platba startovného předem na účet ČŠO 170501/5500, peníze musí být na účtu ČŠO nejpozději v pondělí 19. července 2021 18:00, počítejte s 2 dny na převod! Datum a čas přijetí platby rozhoduje o akceptaci přihlášky.

 

 

Bankovní údaje pro platby ze zahraničí, z EU zadávejte SWIFT platbu, ze zemí mimo EU s příznakem OUR (veškeré poplatky k tíži odesilatele):

IBAN: CZ2455000000000000170501

Raiffeisenbank a.s.
Olbrachtova 9, 140 21 Praha 4

SWIFT (BIC): RZBCCZPP

Do zprávy pro příjemce uveďte název družstva za které platíte.

Složení družstva:
Družstvo má min. 4 členy.
Není žádné omezení na složení družstva, tj. je možno vytvořit družstvo z hráčů několika klubů nebo volných hráčů.

Bonusy:
Družstvo s minimálně jednou ženou na soupisce, která odehraje minimálně 5 legů, obdrží na závěr soutěže 5 bonifikačních bodů.

Systém:
Hraje se systémem WDF World Cupu a Europe Cupu, první den družstva, druhý den turnaje jednotlivců a párů, které se počítají do hodnocení družstev. Za vyhrané zápasy a umístění obdrží družstvo body a body rozhodnou o vítězi.

Sobota - družstva hrají ve skupinách každý z každým, první dvě do pavouka KO. Hraje se systémem soutěží WDF (na jeden leg 501DO do 9 bodů), zápas hrají čtyřčlenná družstva. Střídání je možné i v rámci jednoho zápasu.

Neděle - jednotlivci a páry - KO pavouk na 4 vítězné legy.

Pravidla najdete ve Sportovních pravidlech ČŠO sekce E.12 a E.10 ZDE

Ceny
Putovní pohár
Trofeje v hodnotě 3 000 Kč pro první tři družstva.
 

Finanční

1. místo 25 000 Kč
2. místo 12 000 Kč
3. místo   7 000 Kč
4. místo   4 000 Kč
5. místo   2 000 Kč

Ubytování:
Ubytování v Chocni nebo Vysokém Mýtě (4 km).
Možnost postavit si stan.

Doprava:
Choceň je rychlíková stanice, tudíž nejlépe vlakem.

Podmínky účasti:

Dodržování všech protiepidemických nařízení MZ a Vlády ČR.

Kapitáni doloží, že všichni hráči splňují níže uvedené podmínky účasti (pokud nebude zmírněno nařízením MZ ČR).

Turnaje se mohou zúčastnit pouze osoby splňující po celý průběh turnaje podmínku:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo národním certifikátem o dokončeném očkování, že u očkování uplynulo:
i) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
ii) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní,
za národní certifikát o provedeném očkování se považuje písemné potvrzení vydané v úředním jazyce členského státu Evropské unie nebo v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice nebo v jiném členském státě Evropské unie, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, které obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny a identifikaci subjektu, který potvrzení vydal; za národní certifikát o provedeném očkování se dále považuje certifikát o očkování vydávaný podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID; za národní certifikát o dokončeném očkování se považuje písemné potvrzení vydané alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v třetí zemi občanovi ČR nebo občanovi Evropské unie s vydaným potvrzením k přechodnému pobytu nebo povolením k trvalému pobytu Českou republikou, o tom, že očkování látkou schválenou Evropskou lékovou agenturou bylo plně dokončeno a jeho vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky; písemné potvrzení musí obsahovat údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal a tyto údaje musí být možné ověřit dálkovým přístupem přímo z písemného potvrzení; nebo“.
e) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo
f) osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, nebo
g) osoba absolvovala v rámci testování zaměstnanců stanoveného jiným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou a byl osobě poskytnut jejím zaměstnavatelem, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením, nebo
h) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

INFORMACE: přihlášky Jan Přikryl 724 253 266 nebo president (zavináč) czechdarts.org nebo Miroslav Mňuk 605 149 478 .