Back to Top

+420 602 227 909

HVĚZDY PDC BUDOU HRÁT V PRAZE NA PRAGUE DARTS MASTERS 2018!!!

02. 11. 2017
Pavel Korda
0

Neuvěřitelná zpráva pro všechny příznivce šipek, pro které je připraven památný večer s hvězdami PDC!  V pátek 23. února příštího roku se v Praze v exhibičním turnaji „Prague Darts Masters 2018“ představí hned kvarteto šipkařských mágů PDC v čele se současnou světovou jedničkou Michaelem van Gerwenem z Nizozemí! 

 

Nejlepšího hráče současnosti v turnaji doplní jeho krajan a pětinásobný mistr světa Raymond van Barneveld, australský čaroděj Simon Whitlock a největší showman PDC Wayne Mardle z Anglie! K slyšení bude také populární chraplavý hlas nezaměnitelného Russe Braye a další překvapení.

Vedle těchto hráčů se v unikátním turnaji představí také současná česká špička – Karel Sedláček,František HumpulaMichal Kočík a vítěz připravované kvalifikace. Místem konání velkolepé podívané bude hala Královka v Praze.

Termín exhibice Prague Darts Masters nebyl vybrán náhodou. Ve čtvrtek 22. 2. se uskuteční jeden z podniků prestižní Premier League v německém Berlíně, aby se část hráčů následně přesunula do středoevropské metropole v České republice. Formát turnaje bude následující: Nejprve se uskuteční turnaj dvojic, ve kterém bude v každé dvojici hráč PDC a tuzemský zástupce.

Po skončení turnaje dvojic akce vyvrcholí exhibičními zápasy. V prvním z nich se utká Simon Whitlock s Waynem Mardlem, v druhém půjde o prestižní holandský souboj Michaela van Gervena s Raymondem van Barneveldem. Ozdobou akce budou hlasy profesionálních „callerů“ Russe Braye a George Nobleho.

Fandové šipkového sportu tak mohou na vlastní oči obdivovat umění těch nejlepších hráčů planety. Majitelé VIP vstupenek pak budou mít možnost se s hvězdnými hráči osobně setkat v zákulisí turnaje! Bližší informace najdete na oficiální stránce: www.praguedartsmasters.cz

Po dlouhých letech se tak světové hvězdy představí znovu v Praze. Poprvé se tak stalo v 90. letech, kdy do Prahy na pozvání přicestovaly tehdejší špičky PDC Phil Taylor, Dennis Priestley, Eric Bristow, Cliff Lazarenko a další, aby se utkaly v turnaji vzpomínaném jako Golden Darts.

Fanoušci stránek České šipkové organizace a www.iam180.sk mají až do pátku 3.listopadu do 17:00 jedinečnou možnost zakoupit si lístky v předprodeji a zajistit si tak nejlepší možná místa v hale! Stačí kliknout na následující odkaz:

www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/prague-darts-masters-2018-sportovni-hala-kralovka-praha-7-1055738?pc=6621