+420 602 227 909

Lakeside - 1. kolo (3. den)

08. 01. 2007
0

Dohrávka 1. kola poslala dál Čaroděje Simona Whitlocka, jenž postoupil bez boje přes Vikinga Andyho Fordhama hospitalizovaného pro srdeční slabost.
Dnes se tak utkali Skot Paul Handvidge a waleský kapitán Martin Phillips, utkání bylo jak na houpačce, Handvidge začal výborně a 6 legy v řadě šel do vedení 2:0 na sety, Phillips mu ovšem odpověděl naprosto stejně a dalších 6 legů pro Walesana znamenalo srovnání na 2:2. Paul ovšem začal 12 šipkovým legem proti podání, svoje si vzápětí podržel a v dalším legu opět proti šipkám byl v nervózním závěrečném dablování nakonec úspěšnější.

Niels de Ruiter s Brianem Woodsem spolu sehráli vyrovnanější zápas než naznačuje konečný výsledek 3:0, první set získal de Ruiter proti podání těsně 3:2, druhý set začal Niels proražením podání 14. šipkou, vzápětí zvýšil na 2:0 v setu, Woods 13. šipkou snížil, ale de Ruiter zavřením 110 bere druhý set. Na začátku dalšího setu zavírá 160, Brian srovnává 12 šipkou, další set vyhrává de Ruiter po oboustranném trápení na doublech až 27 šipkou, Woods ještě srovnává na 2:2, ale výhoda podání přináší vitězství Holanďana.

Exmistr světa John Boy Walton prohrál s Dánem Brianem Sørensenem první set 3:2, druhý set vyhrává 3:1 a další jasně 3:0 a ujímá se vedení 2:1 na sety. Brian využívá výhodu podání ke srovnání na 2:2 na sety. Na úvod rozhodujícího setu Sørensen proráží podání a hned jde do vedení 2:0, Johny Boy ovšem 14. a 13. šipkou srovnává a 15. šipkou v dalším legu jde do vedení, Brian 14. šipkou vyrovnává na 3:3, opět 15. šipka dává vedení 4:3 Waltonovi, poslední leg Sørensen neunesl a hodil jen jeden triple 20, a Walton i díky čtvrté 180 v tomto setu vyhrál 5:3 a tím 3:2 na sety.

Niels de Ruiter 3 v Brian Woods 0

John Walton 3 v Brian Sørensen 2

Paul Hanvidge 3 v Martin Phillips 2

Statistiky a zápisy všech zápasů + aktuální stav pavouka muži.

11 hráčů z 30 dosáhlo průměru nad 30 na šipku, celkový průměr je 29, 45. Hráči již naházeli 69x 180.