+420 602 227 909

Lakeside - čtvrtfinále (7. den)

12. 01. 2007
0

V Lakeside pokračovalo MS BDO/WDF dvěma čtvrtfinálovými zápasy spodní poloviny pavouka mužů. Přidány statistiky.
Oba mužské zápasy byly vyrovnané a došli do stavu 4:4 na sety.

Niels de Ruiter 5 (29.24) v Gary Robson 4 (28.53)

Paul Hanvidge 4 (27.80) v Phil Nixon 5 (27.80)

Gary Robson se ujal vedení 2:0 na sety, mladý de Ruiter ovšem dokázal ještě před přestávkou srovnat na 2:2, po přestávce opět začal lépe Robson a vedli již 4:2, Holanďan ovšem opět dokázal srovnat. V posledním setu Niels 2x prorazil Garyho podání a začínal na vítězství. Robson, ale dvakrát dokázal srovnat, potřetí se mu to už nepovedlo a do semifinále postoupil po pátem setu 5:3 Niels de Ruiter.

V posledním čtvrtfinále vedl kvalifikant Phil Nixon už 4:1, ale Paul Hanvidge dokázal srovnat na 4:4, poslední set ovšem vyhrálo největší překvapení turnaje Phil Nixon a utká se s de Ruiterem v semifinále.