Back to Top

+420 602 227 909

Mezinárodní turnaje WDF 2021

18. 09. 2021
Jan Přikryl
0

WDF oznámila termíny a podmínky účasti na nové mezinárodní turnaje pod hlavičkou WDF.

Nizozemští pořadatelé WDF World Masters odložili na prosinec 2022. Ve hře je stále kvalifikace na MS.

WDF World Masters začne 2. prosince 2021 v Bonte Wever v Assenu v Nizozemí. Dalším turnajem pětidenního šipkového festivalu bude nový World Open (kategorie Silver), na závěr v pondělí 6. prosince proběhne kvalifikace na Lakeside WDF World Championship 2022.

 
Samotné Lakeside WDF World Championships proběhne od soboty 1. do neděle 9. ledna 2022 v The Lakeside Country Club, Frimley Green, Anglie.

 

Níže najdete linky na kvalifikační kriteria z nichž vyplývá, že ČŠO má právo nominovat na pětidenní akci od 2. do 6. prosince 2021 8 mužů, 8 žen, 3 juniory a 3 juniorky.

Nominaci v mužích a ženách získají letošní mistři ČR, 5 nejvýše postavených z žebříčku ČŠO a kvalifikanti z turnaje, který proběhne v rámci zářijového MČR nebo říjnových ČP, po těchto ČP bude i uzavřen nominační žebříček.
Nominaci v juniorech a juniorkách získají letošní mistři ČR, 1 nejvýše postavený(á) z žebříčku ČŠO a kvalifikant z turnaje, který proběhne v rámci říjnových ČP, po těchto ČP bude i uzavřen nominační žebříček.

Vzhledem k tomu, že toto bude jediná reprezentační akce v roce 2021, bude ČŠO hradit ubytování, cestovné a případné startovné na všechny turnaje.

World Masters kvalifikační kriteria - dospělí

World Masters kvalifikační kriteria - junioři

World Championships kvalifikační kriteria