Back to Top

+420 602 227 909

Popularita šipek a jiné drobné aktuality

21. 07. 2003
Admin
0

Protože je v létě na českém steelovém kolbišti víceméně klid zbraní, předkládám alespoň pár krátkých informací.
Jen tak v rychlosti jsem se podíval co se kde děje a nejvíce mne praštila do očí informace, že od 17.7.2003 jsou v prodeji lístky na PDC World Darts Championship. To přirozeně samo o sobě není nic specielně zajímavého. Pikantní na tom je, že se tento turnaj hraje od 27. prosince 2003 do 4. ledna 2004. Jen je škoda, že se u nás šipky netěší alespoň čtvrtinové popularitě jako je tomu na Britských ostrovech.

Dále mne upoutalo 5. místo nám dobře známého Mensura Suljoviče na žebříčku WDF. Vždy se u nás představoval s velmi vysokou výkonností, ale na takovéto pozice bych ho přesto netipoval. Tímto mu neslyšně gratuluji a pevně věřím, že někdy opět přijede obhajovat titul z turnaje Czech open, který v minulosti několikrát vyhrál.

Andy Key ve spolupráci s Lenonem kontinuelně pracuje na webové aplikaci, která bude sloužit pro steelovoligové účely. Jde převážně o zadávání výsledků, registrace družstev a hráčů, etc. Já a náš prezident Jura Tomanec začneme Vás, zájemce, v několika nejbližších dnech kontaktovat ohledně registrace do ligy.

Tak to jen pro informaci abyste věděli, že nespíme na vavřínech. Jen se toho v létě prostě v šipkách moc neděje.