Back to Top

+420 602 227 909

Regional Pardubicko Vraclav - pozvánka

27. 03. 2023
Radek Schulz
0

15.4. 2023 - Regionální turnaj Pardubicko
Série  turnajů která bude končit finálovým turnajem.

Startovné jednotlivci 100,-Kč Dvojice dle zájmu zúčastněných.

Registrace od 10.00 h začátek turnaje v 11.00h.

Na ceny se vyplácí 80% startovného a 20% startovného se převádí do finálového turnaje.

Pro účast na turnaji je nutná registrace. Registraci je mozno udělat na míste. Body z turnaje se započítávají do žebříčku ČŠO. Hrací místo je v obci Vraclav v hasičárně, parkování na návsi.

Info Michal Ondo e-mail: michal.ondo@centrum.cz tel 737485750

 

Ochrana osobních údajů

Přihlášením se na tento turnaj každý účastník bere na vědomí, že ČŠO zpracovává osobní údaje v platném formátu ČŠO a to v podobě přihlášky, startovní listiny, rozlosování turnaje a výsledků na webu ČŠO (https://www.czechdarts.org) a v informačním systém STEDAR (https://www.stedar.org). Více informací na https://www.czechdarts.org/rubrika/ochrana-osobnich-udaju

Fotografování

V průběhu akce budou pořizovány zpravodajské fotografie, sloužící k informování veřejnosti o proběhlém závodě, vyúčtování dotací na akci atd. v souladu s § 89 zákona č. 89/2012 sb., Občanského zákoníku. Dále zde mohou být pořizovány fotografie k osobní potřebě hráčů (jako vzpomínka na turnaj, pro propagaci Vašeho klubu) zejména z vyhlášení výsledků a průběhu hry. V případě, že nesouhlasíte s fotografováním, oznamte to prosím explicitně fotografovi.