Back to Top

+420 724 253 266

Smutná zpráva

22. 06. 2004
Admin
0

Protože špatných zpráv není nikdy dost, v sobotu 19. 6. 2004 večer jsme se dozvěděli, že náhle zemřel Petr Bier, majitel pohostinství BIER v Šitbořicích.
Byl výborným kamarádem, jedním z prvních členů TOMY DC Šitbořice. Během 13 let, co máme v tomto pohostinství domovské právo, se zde sehrálo za jeho vydatné podpory přes 500!!! klubových turnajů, několik turnajů oblastního významu, několik turnajů ČŠO a v hlavně 10 ročníků turnajů TOP 16. Tyto turnaje se staly velmi populárními a bylo ctí každého hráče, se těchto turnajů zúčastnit. Myslím si, že všichni hráči, kteří si u nás tento turnaj zahráli, si Petra velmi dobře pamatují jako veselého člověka, který kolem sebe šíří dobrou náladu. Bez jeho pomoci a zájmu by se nám tyto turnaje těžko organizovaly. Významně se podílel také při zajištění MR ČR dvojic, které se 9 let hrálo také v Šitbořicích.

Až si vzpomenete na turnaje v Šitbořicích, vzpomeňte si také na vždy usmívajícího se kamaráda, který nás tak nečekaně opustil. 18. července by oslavil 45 let!

Petře, díky za všechno.

Za TOMY DC Šitbořice a ČŠO

Jiří TOMANEC