Back to Top

+420 724 253 266

Velkolepá exhibice šipkařských legend se blíží!

17. 10. 2019
Jan Přikryl
0

Už 1. listopadu 2019 se v Praze uskuteční velkolepá exhibice šipkařských legend v čele s nejlepším hráčem historie Philem Taylorem. Kvarteto zahraničních velikánů šipkového sportu přijede poměřit síly mezi sebou i s českými hráči a do hry na pódiu budou vtaženi také náhodně vylosovaní diváci!

Jedinečný večer v hale Královka nabídne osm utkání, plných sportovního napětí, ale také uvolněné show, okořeněné nejrůznějšími kousky protagonistů. Očekávejte sborově zpívající publikum, zábavu a příjemné setkání přátel. Tentokrát se v Praze představí šestnáctinásobný mistr světa Phil Taylor, nejlepší hráč s asijskými kořeny Paul Lim, dlouholetý kapitán anglické reprezentace Martin Adams a bývalá světová jednička Colin Lloyd. Sestavu hvězdného nebe doplní čeští matadoři Miloslav Navrátil, Karel Sedláček, Martin Hoffmann, Daniel Záruba a Michal Ondo. Svých několik minut slávy pak zažijí také vylosovaní diváci přímo v hale, kteří se ve hře na jeden leg postaví Colinu Lloydovi. Projekce bude zajištěna velkoplošnými obrazovkami tak, aby každý divák v Královce viděl i ty nejmenší detaily, které se budou odehrávat na pódiu. V hale bude k dostání šipkařský sortiment včetně sportovních košil a bohaté občerstvení.

Lístky na nezapomenutelný večer lze koupit zde: https://www.ticketstream.cz/akce/prague-darts-masters-2019-souboj-legend-126785

Pro všechny členy České šipkové organizace jsme připravili speciální slevu 30%. Při nákupu lístků zadejte kód cso30 a cena Vám bude automaticky snížena o 30%.

 

Všechny informace o exhibici naleznete na www.sipkyvpraze.cz.

 

Aktuální informace a všechny novinky naleznete na facebooku https://www.facebook.com/PDCCZSKFanClub/

 

Souboj legend