Back to Top

+420 724 253 266

Výsledky Českého poháru II 2004 z Plzně

01. 03. 2004
Admin
0

Turnaj se hrál ve velmi příjemném prostředí Sport baru a byl doprovázen promítáním záznamů zápasů z Mistrovství světa PDC.

Nejúspěšnější ženy - Tomášková - Hoťková - Koberová, Heclová


Nejlepší muži s dosud neporaženým Davidem Miklasem - nenechte se zmást, nejde o špatně postavené stupínky vítězů, jsou prostě tak odlilšně velcí :-)


Třetí se soutěže dvojic - Císařovský/Červinka - Jirkal/Jeníček


Druzí ze soutěže dvojic - Schulz - Dufek


Vítězná dvojice - Miklas - Touš


Muži :
1. David MIKLAS DC Vagon Strakonice 320
2. Jiří JENÍČEK DC Letná Praha 240
3. Zbyněk LEDVINKA U Hasiče 160
Marcel TOMÁŠEK ŠK Stará koruna Plzeň 160
5. Pavel JIRKAL DC Letná Praha 110
Luboš KRTIČKA Plzeň 110
Jan MAREŠ Mendosino Joint 90210 110
Tomáš ČERVINKA DC Qýčepu 110
9. Radek SCHULZ DC Agónie Blankyt Praha 70
Pavel DUFEK Nusle 70
Milan KOLOMAZNÍK ŠK Stará koruna Plzeň 70
Kamil ŠIMANDL Plzeň 70
Martin ANDRES DC Letná Praha 70
Albert KOLÍNSKÝ Dartagnan Club Praha 70
Petr LIŠKA Plzeň 70
Jaroslav ERET Plzeň 70
17. Petr BRUMLICH DC Kadaň 40
Petr TOUŠ TVT Písek 40
Jan ZYKA Plzeň 40
Tomáš CÍSAŘOVSKÝ Radotín 40
Jaroslav ČAPEK Plzeň 40
Vlastimil WEBER ŠK Stará koruna Plzeň 40
Oleg DMITRIŠIN Plzeň 40
Pavel PEKÁRNA ŠK Stará koruna Plzeň 40
25. Karel TUREČEK DC Vagon Strakonice 30
Patrik PATERA Plzeň 30
Roman SIMANDL Plzeň 30
Jan BÜRGER Mendosino Joint 90210 30
Josef HARING Plzeň 30
Andy KEY Praha 30
Daniel MENŠÍK THC Lorenzo 666 30
Jan PŘIKRYL DC Qýčepu 30
33. Tomáš PRAŽÁK DC Letná Praha 20
Jan VALENČÁT TJ Sokol AŠKK Vejprnice 20
Jiří PEŠEK DC Vagon Strakonice 20
Ženy
1. Ilona TOMÁŠKOVÁ ŠK Stará koruna Plzeň 320
2. Jana HOŤKOVÁ Plzeň 240
3. Vladěna KOBEROVÁ ŠK Argo 160
Květa HECLOVÁ ŠK Stará koruna Plzeň 160
5. Lucie CHASÁKOVÁ Praha 110
Martina BAREŠOVÁ Praha 110
Páry
1. David MIKLAS-Petr TOUŠ DC Vagon Strakonice 320
2. Pavel DUFEK-Radek SCHULZ Nusle-DC Agónie Blankyt Praha 240
3. Jiří JENÍČEK-Pavel JIRKAL DC Letná Praha 160
Tomáš ČERVINKA-Tomáš CÍSAŘOVSKÝ DC Qýčepu-Radotín 160
5. Jiří TOMANEC-Albert KOLÍNSKÝ TOMY DC Šitbořice-Dartagnan Club Praha 110
Zbyněk LEDVINKA-Petr BRUMLICH U Hsiče-DC Kadaň 110
Andy KEY-Daniel MENŠÍK THC Lorenzo 666 110
Jaroslav ČAPEK-Petr PATERA Plzeň 110
9. Jan BÜRGER-Jan MAREŠ Mendosino Joint 90210 70
Luboš KRTIČKA-Jiří BREJCHA Plzeň 70
Jan ZYKA-Jana HOŤKOVÁ Plzeň 70
Martin ANDRES-Tomáš PRAŽÁK DC Letná Praha 70
13. Jiří PEŠEK-Karel TUREČEK DC Vagon Strakonice 40
Kamil ŠIMANDL-Petr LIŠKA Plzeň 40
Jan PŘIKRYL-Vladěna KOBEROVÁ DC Qýčepu 40