Back to Top

+420 724 253 266

Výsledky a dokumentace XI. Mistrovství republiky jednotlivců

05. 05. 2003
Admin
0

Prohlédněte si výsledkovou tabulku a fotky nejúspěšnějších.

Zdatná mládež


Nejlepší z něžnější části letošního Mistrovství


Nejúspěšnější muži na XI. MR jednotlivců


Výsledky

muži :
1 David MIKLAS Strakonice 640
2 Jakub REJENT ŠK U Hasiče 480
3 Marcel TOMÁŠEK ŠK Stará koruna Plzeň 320
Zbyněk LEDVINKA ŠK U Hasiče 320
5 Erik SLABÝ ŠK U Hasiče 220
Radek SCHULZ DC Agónie Blankyt Praha 220
Dimitrije PAVIČEVIČ SGT Pepik's 220
Jan MAREŠ Mendosino 220
9 Václav KOHL Best Beer Semice 140
Jan BÜRGER Mendosino 140
Jindřich ZMIDLOCH j. TICHO Praha 140
Pavel JIRKAL DC Letná 140
Vladimír GERN Klub Fanda Praha 140
Miroslav KOLÁŘ RYKY Česká Lípa 140
Radek MENŠÍK DARTAGNAN Cliub Praha 140
Martin ANDRES DC Letná 140
17 Albert KOLÍNSKÝ DARTAGNAN Cliub Praha 70
Oldřich ŠEBESTA TOMY DC Šitbořice 70
Tomáš PRAŽÁK DC Letná 70
Pavel KODERA Fraja Neratovice 70
František FRÜHAUF ŠK Gambrinus 70
Marek TUČEK Ostrava 70
Dušan SVOBODA Strakonice 70
Milan KOLOMAZNÍK ŠK Stará koruna Plzeň 70
Jan PŘIKRYL Qýčepu 70
Jan MARYŠKA DC Jumpa 70
David SOLAŘÍK DC Letná 70
Jiří JENÍČEK DC Letná 70
Josef JŮNA ŠK Stará koruna Plzeň 70
Jan POKŠTEFL TICHO Praha 70
Tomáš ČERVINKA Qýčepu 70
Petr DUŠEK DC Bonus Bendovka 70
33 Pavel BIER TOMY DC Šitbořice 32
Darius BRYCHTA Křepice 32
Lubor ČESKÝ Dynamo Rozdělov 32
Petr ROUČ Šipková Růženka Chomutov 32
Jiří KAŇKURA DC Bažina 4077 32
Jiří JENÍČEK st. DC Kyklop 32
Radek BENEŠ R.D.L. 277 32
Antonín MENŠÍK DARTAGNAN Cliub Praha 32
Vlastimil JELÍNEK Qýčepu 32
Viktor BUKAČ DC Infarkt 32
Kristián REZEK Praha 32
Josef ZENKER DARTAGNAN Cliub Praha 32
Ondřej VOREL Desítka 32
Alexandr ŠIMÍK DC Jumpa 32
Pavel SASKA DC Mezihoří 32
Jindřich ZMIDLOCH st. TICHO Praha 32
49 Daniel MENŠÍK THC Lorenzo 666 16
Marek ŠVEHLÍK DC Mezihoří 16
Petr RUSKIEVICZ Brouk DC Praha 16
Pavel DUFEK FKMP 16
Milan SLÁMA DC Bažina 4077 16
Ivan VACULÍK Dynamo Rozdělov 16
Petr BRUMLICH DC Kadaň 16
Andy KEY Praha 16
Petr ŠULC DC Zákeřňáci 16
Michal HAUPTMAN DC Slovanka 16
Tomáš ŠPAČEK Brouk DC Praha 16
ženy :
1 Květa DRAHUSKÁ Praha 640
2 Kamila STRAKOVÁ Desítka 480
3 Milena JIRKALOVÁ DC Kyklop 320
Jana KATZEROVÁ ŠK Drak 320
5 Lucie TOMANCOVÁ TOMY DC Šitbořice 220
Marta SOUKUPOVÁ Praha 220
Jarmila HORÁČKOVÁ TICHO Praha 220
Martina RADOVÁ Praha 220
9 Martina BAREŠOVÁ Praha 140
Jana KOLÁŘOVÁ RYKY Česká Lípa 140
Vladěna BĚHALOVÁ Brouk DC 140
Junioři
1 Marek ŠVEHLÍK DC Desperados
2 Tomáš VILÍMEK DC Mezihoří
3 Martin SASKA DC Mezihoří
Jaroslav HLAVÁČ Praha
5 Dan TUROVSKÝ DC Mezihoří
Michal TUROVSKÝ DC Mezihoří