Back to Top

+420 602 227 909

World Matchplay preview

17. 07. 2018
Petr Hais
0

Vítejte u preview z World Matchplay.

Darren Webster vs Steve Lennon

Darren Webster se již několik let drží stabilně okolo 20. místa na žebříčku Order of Merit a jeho výkony jsou více než stabilní. Na nějaký větší úspěch to ale není. Letos se dostal po 11 letech mezi posledních 8 na Mistrovství světa. Loni navíc získal svůj druhý titul na okruhu, když zvítězil na Players Championship 15.

Méně zkušenější Lennon se poprvé do většího povědomí dostal až v loňském roce. Jeho výkony uchvátily nejednoho fanouška. A letos ve zlepšování pokračuje. Dostal se až do finále European tour 6, kde po solidním výkonu podlehl Michaelu van Gerwenovi 5:8. Poprvé si také zahrál v Irské reprezentaci na World Cup of Darts, kde společně s Williamem O´Connorem byl blízko k senzačnímu vyřazení Belgičanů.

I tento zápas nabídne velmi vyrovnané legy a rozhodne jeden break.

Tip – 10:8

 

Ian White vs Max Hopp

Souboj Zkušenost x Dravé mládí. Ian White patří mezi černé koně tohoto turnaje, jelikož u něj se málokdy dá předpokládat, jak tento 47letý Angličan zahraje. I tak se nyní drží na 11. místě žebříčku.

S Hoppem nemá pozitivní bilanci, ale poslední zápas vyzněl v jeho prospěch. (European tour 9 – výhra 6:2 – pozn.red.)

Hopp je určitě žhavým kandidátem na titul mladíka roku. Jeho výkony od začátku roku jsou více než výborné. “Maximaser“ dokázal před domácím publikem naprosto senzačně vyhrát German Darts Open a zapsal se tak do historie jako nejmladší hráč s tímto titulem. A cesta k němu rozhodně nebyla lehká. Druhé kolo Peter Wright, semifinále Rob Cross a finále Michael Smith. Se všemi si mladý Němec poradil. A poradí si i s Ianem Whitem.

Tip – 10:7

 

Gerwyn Price vs Joe Cullen

Opět se zde těšme na velmi vyrovnané utkání. Ačkoli oba rozhodně nehrají tak, jak by sami chtěli, jakmile hrají proti sobě, je na co se koukat. Letos ve dvou vzájemných zápasech to mají 1:1, přičemž na legy je to 12:12 (7:6, 5:6). Price dostal letos možnost zahrát si v Premier League, moc velká paráda to ale nebyla. Poslední místo a žádný zanechaný dojem. Uvidíme, jak se mu bude dařit ve Winter Gardens.

Cullen se každým rokem pomalu zvedá na šipkové výsluní. Angličana opustily výkyvy nálad a s tím spojené výkony. Jeho hra se pomalu stabilizuje a to se začíná projevovat i na výsledcích. Na European letos zaznamenal 3 čtvrtfinále a 1 semifinále.

S Pricem můžeme očekávat velmi podobné utkání jako u Webstrea s Lennonem. Skvělé náhozy a jeden rozhodující break.

Tip – 10:8

Více zápasů preview na www.bulltv.webnode.cz