Back to Top

+420 724 253 266

Zajímavost ze světa

03. 03. 2004
Admin
0

Barneveld odmítl souboj s Taylorem.

Holanďan Raymond van Barneveld, coby světová jednička WDF, byl vyzván manažerem Phila Taylora, nejlepšího profíka PDC, k exhibičnímu šipkovému souboji. Tento match, který se měl stát jednou z největších šipkových událostí roku byl naplánován na květen tohoto roku.

Dle stránek PDC mu byla nabídnuta šestičíselná suma a přesto ne rozhodl tento souboj neuskutečnit. K tomu se "Souboj Tiatánů" měl konat v Amsterdamu v přímém přenosu na holandském RTL 5 a britském Sky Sports. Proč byla takováto nabídka Bárnym smetena ze stolu si můžeme tedy jen domýšlet...

A pro ty co se ještě nedoslechli, doplním jednu zjímavost ze začátku roklu. Téměř okamžitě po skončení finále MS PDC Taylor oznámil, že se již cítí na šipky trochu starý a že končí s šipkovou kariérou, neboť se tento sport stává doménou mladších (je mu 43 :-). Naštěstí si to po schladnutí pozápasových emocí rozmyslel a změnil názor. Teď prý chce rozšířit svou sbírku světových titulů ze současných jedenácti na třináct. Já osobně mu tedy budu držet palce a pak budu držet palce sobě abych to překonal :-)